Namų projektai

Kiekviename projekte atsižvelgiam i klientą

Kiekvienas Logi Prefab projektas kuriamas atsižvelgiant į kliento pageidavimus, siekiant kuo tvaresnės, ekologiškesnės statybos praktikos bei puoselėjant skandinaviškas tradicijas. Estetika, minimalizmas, naujoviškas interjeras, stilinga išraiška – tai, ką siūlo mūsų modernūs individualių namų projektai, tarp kurių yra ir vieno aukšto namo projektas ir kelių aukštų šiuolaikiški namų projektai.

Mūsų įmonės išskirtinumas – Šiaurės šalių kultūros ir estetikos įkvėpti skandinaviškų namų projektai, kuriuose derinamas skandinaviškas interjeras ir netikėtos formos.

Kiekvienas projektas kuriamas individualiai, ieškant geriausios stilistinės išraiškos ir optimalių architektūrinių sprendinių. Mūsų pateikiami projektų pavyzdžiai visuomet gali būti koreguojami pagal kliento poreikius, siekiant kuo patogesnio statinio eksploatavimo. Kviečiame susipažinti su šiuo metu įgyvendinamais ar jau įgyvendintais projektais.

Įgyvendinamas

Grønbergssvingen 66

Tai dviejų aukštų veidrodinio tipo dvibutis. Namo stogas – plokščias vienšlaitis. Namas suprojektuotas šlaite, patekimas į namą – iš antro aukšto. Namo priekyje suprojektuoti balkonėliai iš kurių yra patekimas į erdvias stogo terasas. Pirmame aukšte iš miegamojo yra durys į kiemelį. Namo apdailai naudojamos dviejų krypčių dailylentės.

Informacija
Plotas - 132,3 x 2 m2
Kambarių skaičius - 5 x 2
Pristatymo laikas - 5 mėnesiai
Įgyvendinamas

Vestnes – Bakneset

Tai dviejų aukštų namas. Namo stogas – plokščias vienšlaitis. Patekimas į namą – iš pirmo aukšto. Namo priekyje suprojektuotas balkonas su patekimu į stogo terasą. Šalia namo numatyta stoginė dviems automobiliams bei erdvus lauko sandėliukas. Namo apdailai naudojamos horizontalios dailylentės.

Informacija
Plotas - 136,7 m2
Kambarių skaičius - 6
Pristatymo laikas - 5 mėnesiai
Įgyvendinamas

Vestnes – Rabben Hus 2

Tai dviejų aukštų namas. Namo stogas – plokščias vienšlaitis. Namas suprojektuotas šlaite, patekimas į namą – iš pirmo aukšto. Namo priekyje suprojektuotas balkonas po kuriuo yra vieta automobiliui, bei lauko sandėliukas. Numatoma stogo terasa į kurią galima patekti išėjus pro antro aukšto duris. Namo apdailai naudojamos vertikalios dailylentės.

Informacija
Plotas - 143,4 m2
Kambarių skaičius - 4
Pristatymo laikas - 5 mėnesiai
Įgyvendinamas

Drammen – Lindeveien 7

Tai dviejų aukštų namas. Namo stogas – plokščias vienšlaitis. Namas suprojektuotas šlaite, patekimas į namą – iš pirmo ir antro aukšto. Suprojektuoti balkonėliai ir terasa ant žemės paviršiaus. Namo apdailai naudojamos dviejų spalvų dailylentės, kalamos skirtingomis kryptimis.

Informacija
Plotas - 171,2 m2
Kambarių skaičius - 4
Pristatymo laikas - 5 mėnesiai
Gauti pasiūlymą